Tesettür Nişan Elbiseleri Ve Kıyafetleri

Tesettür nişan elbiseleri modanın ilerlemesi ile birlikte klasik kabarık elbiseler yerine daha tasarım ve şık modeller yapılıyor. Farklı tonlardaki renkleri bir arada kullanarak en güzel gecenin tadını çıkartabilirsiniz. Sezonun renkleri arasında neonlar birçok tesettürlü genç kızların dikkatini çekiyor. Bunlar arasında mercan rengi vazgeçilmezler arasındaki yerini daima koruyor. Hafif pudra pembesi, alt tarafı kabarık ve belindeki kuşak ile şıklık yaratmaktadır. Nişanlık elbiselerinden renk olarak zümrüt yeşili ile siyahı, bordoyu ya da gold rengini kombin yapılabilir.

Tesettür nişan elbiseleri arasından kabarık modelleri artık bir kenara bırakarak daha tasarım olanları tercih etmelisiniz. Üst kısmı saten ve etek kısmında şifon kullanılmış abiyeler sezonun gözde tasarımlarından dır. Tesettür arasında birçok tasarım bulmak mümkündür. Çünkü tamamen kapalı olduğu için dilediğiniz tasarımı yapmak oldukça kolaydır. Kollarda büzgü, pili, volan gibi tasarımlar kullanmak daha da güçlü kılıyor. Gece mavisi ve siyahı kombin ederek farkınızı ortaya koymanın tam zamanı nişan gecesidir. Bunun yanı sıra krem rengi ve taşlar ile süslenmiş abiyeler de oldukça göze çarpıyor.

Nişanlık seçerken fazla gösteriş değil daima sadelikten yana olmalısınız. Sadelik daima şıklığı çok daha fazla ön plana çıkartıyor. Tesettür nişan elbiseleri modelleri arasında en çok dikkat çeken ise; arka kuşağında kullanılan büyük ya da küçük bir fiyonk bulunmasıdır. Son zamanlarda modacıların çok fazla kullandığı bir tasarımdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz