Su Yeşili Abiye Modelleri ve Elbiseler

Son yıllarda çok fazla moda haline gelen su yeşili elbiseler giyen her kadına oldukça yakışmakta ve sade göstermektedir. Yeşilin çok açık bir tonu olması nedeni ile hafifi rahatlatıcı özelliği vardır. Straplez ve topuklara kadar uzun olan elbiseleri dore rengi ile tamamlamanız farklılık yaratacaktır. Her yaşa göre tasarlanmış farklı modeller bulunuyor. İster genç kız, ister olgun bir kadın elbisesi olarak bu tonu kullanabilirsiniz.

Su yeşili abiye modellerini özel davetlerinizde kullanarak farklı olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Sezonun en trend rengini yine en trend modeller ile kombin edilmiş bir elbise seçimi yapılmalıdır. Şifon bir kumaşa her tarafı pili olarak hazırlanmış bir elbise prensesler gibi olmanızı sağlayacaktır. Son zamanlarda prenses modeli olarak bilinen kabarık elbiselerde genç kızların balo davetleri için tercih edebilecekleri modeldir. Su yeşilini somon, beyaz, gold gibi renkler ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bu renk ton olarak genellikle yaz aylarına çok uygundur. Elbette yaz kış dilendiği gibi kullanılması mümkün ancak bir havuz başında verilecek davette kesinlikle tercih edilebilir.

Su yeşili abiye elbise modelleri daha çok şifon, organze gibi hafif kumaşlardan yapılıyor. Asimetrik kesimler sezonun en gözde tasarımları arasında olduğu için önü kısa arkası uzun abiyeler görmeniz mümkündür. Modanın artık vazgeçilmezler arasında olmasından dolayı renkler, modeller sezona ait bir şekilde yapılmaktadır. Bir kolu tamamen açık diğeri kapalı su yeşili elbiseleri de göreceksiniz.

Su Yeşili Abiye Modelleri ve Elbiseler 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz