Medcezir Mira Kıyafetleri

Başladığı günden bu yana, özellikle genç izleyici kitlesinin ilgisini çeken ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuşan Medcezir dizisi, hem konusu, hem oyunculukları, hem de bayanların giydiği kıyafetleri ile çok konuşuluyor.

Özellikle dizinin başrol karakteri Mira’nın kıyafetleri, genç kızların ilgisini çekiyor. Her bölümde, birbirinden güzel kombinlerle karşımıza çıkan Mira karakteri, katıldığı davetlerde de iddialı elbise ve saç modellerini tercih ediyor. Yakın arkadaşı Eylül de en az Mira kadar güzel giyiniyor ancak izleyicinin en çok dikkatini çeken, Mira’nın elbiseleri oluyor. Geçtiğimiz hafta, sezonun moda rengi saks mavisi bir ceket ile izleyici karşısına geçen Mira’nın bu ceketinin nereden olduğu çok merak ediliyordu.

Biz de sizin için araştırdık ve o ceketin Ayşe Armağan’ın koleksiyonuna ait olduğunu öğrendik. Yine geçtiğimiz bölümlerde giydiği ve yine çok beğenilen kartal simgeli ceketi ise Scotch and Soda isimli mağazadan. Günlük stilinde genellikle sade ama bir o kadar da dikkat çekici olan Mira karakterinin en çok yararlandığı detay ise aksesuarlar oluyor. İşte Medcezir Mira kıyafetleri…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz