Medcezir Eylül Kıyafetleri

Medcezir dizisinin güzel oyuncusu Hazar Ergüçlü dizide Eylül karakterine hayat veriyor. Zengin bir ailenin kızı olan Eylül, her hafta giydiği kıyafetlerle de dikkatimizi çekiyor. Modern bir tarza sahip olan Eylül, genellikle casual giyim tarzını tercih etse de, her zaman gösterişli ve dikkat çekici görünmeyi başarıyor.

Saç stili, kombinleri ve aksesuarları ile canlandırdığı karakterin hakkını veren Eylül karakteri, hem günlük hem de abiye kıyafetleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Ayrıca cesur kıyafetler giymekten çekinmeyen Eylül, böylece de vücuduna olan güvenini de gözler önüne sermiş oluyor.

Daha önce Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Simay karakteri ile tanıdığımız Hazar Ergüçlü, bu kez tarz sahibi bir genç kadını canlandırıyor. Bir bölümde en az 3-4 farklı kombin içinde gördüğümüz Eylül, dizide Mert karakteri ile beraber. Modern bir saç kesimini genellikle yine trendi kıyafetlerle tamamlamayı tercih eden Eylül, özellikle dizide gece davetlerinde giydiği abiyelerle de dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz