Kate Middleton Elbiseleri

Bir prensle tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen Kate Middleton, aileye kısa sürede ayak uydurdu ve harika elbiselerle zarif bir görünüm çizdi. Evlendikten sonra, hamile kaldıktan sonra da her zaman kusursuz fiziği ve muhteşem elbiselerinin içinde harika bir görünüm sergileyen Middleton, dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri.

William’dan önce adı birkaç kez sansasyonel haberlere karışmış olsa da, evlendikten sonra kendini aile hayatına adadı desek yanlış olmaz. Kıyafet seçimine gelince,  tercihini iddialı ve cesur elbiseler yerine zarif ve şık seçimlerden yana kullanan Middleton, davette ya da günlük hayatta, kameralara ne zaman yakalansa her zaman şık bir silüette karşımıza çıkıyor.

Aksesuar, ayakkabı ve çanta seçimlerinde de harika seçimler yapan Kate Middleton, elbiseleri arasında sizler için en beğendiklerimizi bir araya getirdik. Kırmızı halıda giydiği elbiseler, birbirinden güzeller. Dünyaca ünlü markaların etiketini taşıyan elbiseleri tercih eden Kate Middleton, elbise konusunda paraya pek acımıyor gibi görünüyor.  Siz de Kate Middleton’un tarzından ilham almak istiyorsanız, hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.