Hakkımızda

 

Şanlıurfa çeyiz olarak Türkiye geneli hizmet veriyoruz.Genç kızların hayali olan evliliklerinde emeğimiz ,el emeği göz nurumuz ürünlerimizle destek oluyoruz. Pike takımları, yatak odası takımları ve her türlü mefruşat hizmeti veriyoruz. Türkiye geneli ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. 

Aklınızda ve gönlünüzdeki işleriniz için bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Şanlıurfa Çeyiz Konsept, Şanlıurfa Yatak Örtüleri, yatak odası ve ev dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede sektörün lider kuruluşu olmayı başarmıştır. Yenilikçi tarzı, özgün tasarımları, gözalıcı renkleri ve ödün vermediği kalitesi sayesinde Türkiye’nin önde gelen markaları arasında haklı yerini almayı başarmıştır. Şanlıurfa çeyiz, başarının tesadüf olmadığının, planlı, disiplinli ve verimli bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktığının bilincindedir. Aynı zamanda dinamizme, kaliteye, yaratıcılığa ve yenilikçiliğe değer verir. Bu doğrultuda daima en yeni, en kaliteli ve en şık ürünleri tasarlamak vazgeçilmez hedefidir. Vizyonu ise, bu yarattığı farklılıkları ve üstünlükleri kalıcı hale getirmektir.

Yatak odalarına şıklık ve zerafeti getiren Elart Kolleksiyonlarında yatak örtülerinin yanısıra zevkli ve kaliteli şıklığı bütünlük içinde yaşamak isteyenler için; battaniye setleri, pike ve nevresim takımları, banyo ve havlu grubu, dekoratif ürünler gibi birçok zengin ürün grubu yelpazesiyle hayallerinizi gerçekleştirmeye, evinize prestij ve değer katmaya devam ediyor.

iletşim :0543 514 79 00  &  Selami Karadağ