Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan takım elbise denince ilk akla gelen iş hayatı olmaktadır. Çünkü işinde ciddiyeti olan kadınlar genellikle ceketli takımları kullanıyor. Ancak bu klasik bir model olması şartı yoktur. Elbette siyah pantolon ve ceket takımları çok şık dursa da biraz daha tarz olan modelleri de kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Kırmızı, su mavisi, beyaz üzerine siyah dikişler gibi güzel modelleri de kullanmalısınız. Kısa etek ve ceket takımı iş hayatında kadınların rahatlıkla tercih ettiği bir tarzdır. Bu tarzları, toplantılarda, resmi bir törende, nikah sırasında giyilmesi mümkündür.

Bayan takım elbise modelleri arasında tesettürlü bayanlarında uzun etek ve ceket şeklinde ya da pantolon ve uzun ceket olarak alabilecekleri tasarımlar vardır. Sezonun renkleri arasında olan bordo takımlarda göze çarpıyor. Takım elbiseler erkek üzerinde çok fazla dikkat çekmese bile kadınların fazla kullanmamasından dolayı anında kendini gösterebilmektedir. Bu yüzden herhangi bir davette sıradan bir takım ile dikkatleri üzerinize çekerek şıklık yarışına girebilirsiniz. Takım elbiseler klasik kumaşların yanı sıra parlak olanları da oldukça kullanılıyor.

Bayan takım elbise seçimi yaparken kesinlikle üzerinize bol değil oturanları seçmelisiniz. Çünkü takım elbisenin bol olanı ya da çok dar olanı hiçbir zaman şıklık kazandırmaz. Uzun bir pantolon ve kısa bir ceket toplantılarınız sırasında gözde olmanızı sağlayacaktır. Farklılık yaratmak isteyenler ise; dar paça olan pantolon ve ceket takımlarını kullanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz