Bayan Patik Örnekleri

Kış aylarında soğuklardan korunmak ve ayaklarınızı sıcacık tutmak için birbirinden güzel tasarlanmış patik örneklerine göz atmalısınız. İster gençlere göre, ister yeni doğan bebeklere göre çok şık tasarımlar yer alıyor. Son yıllarda modanın ilerlemesi ile birlikte çok fazla şiş ile örülen klasik patiklerin yanı sıra daha şık ve modern tasarımlar mevcuttur. Özellikle de inciler ile dizayn edilmiş ayak bileğinden bağlamalı patikler genç kızların tercihi olmaktadır.

Patik örnekleri arasında en çok bebeklere örülen ayakkabı tarzında olanlarıdır. Bebekler çok daha çabuk üşüdüklerinden dolayı her renge ve her kıyafete göre çeşit çeşit tığ işi ya da şiş ile örebilirsiniz. Son zamanlarda sepet örgüsü diye anılan ve asıl adı Tunus işi olan patikler tek tığ şiş ile örülmektedir. Ayrıca örmesi kolay olduğu kadar çok fazla şık durmaktadır. Ayakkabı şeklinde olan patikler insanların tasarımdaki gücünün çok ilerilere gittiğini gösteriyor. Ponponlu olanlar ise; kız çocuklarının ayaklarında çok şirin duruyor. Sürekli olarak yenilenen ipler sayesinde modellerde günden güne değişmektedir.

Patik modelleri içinde terlik olanlarını kendinize ya da arkadaşınıza sevdiği bir renkten örerek el emeği bir hediye etmelisiniz. Son zamanlarda çok hızla artan el emeği ürünler fazlası ile revaçtadır. Ayak bileğinden bağlamalı, çiçekli, terlik tarzında ve hatta çok daha ileri gidilerek bot şeklinde tasarım yapanlar ve ev gezmelerinde giyinen çok kişi görebilirsiniz. Sizde yaratıcılığınızı kullanarak çok şık patikler elde etmelisiniz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz